Goebel Carl (1824 - 1899)
Sedící dívka z profilu, signováno a datováno vpravo dole C. Goebel 1858, tužka a akvarel/papír fixovaný na kartonu, 21 x 13,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Goebel Carl (1824 - 1899)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |